KONST / Litografier / Färglitografi 15936139
nr 1593 6139
Anders Palmér
(f. 1958), Sverige
Landskap. Signerad, numrerad 28/190. Färglitografi, bildmått: 38x43 cm, yttermått inklusive ram: 50x55 cm
Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 januari 2024
kl 20:48:17
29/1 20:29:50